ODBĚR NOVINEK
Jsme členy

Naši partneři

SEA HELP 2019

  

SEA HELP CHARTER PASS NA SEZÓNU 2019...ZDARMA
jako bonus pro Vás


Sea Help charter pass je telefon na žluté anděle na moři, po 25 letech s asistenční linkou, zkušenostech z mnoha plaveb a tisíců realizovaných pronájmů si myslím, že Sea Help je nejlepší služba jakou si na moři mohu jen přát. Štěstí přeje připraveným, vy budete s námi v roce 2019 připravení.

 

Naši klienti mají SEA Help na rok 2019 ZDARMA ke svému pronájmu  lodi v Chorvatsku

Všichni ostatní si mohou u nás SEA Help charter pass zakoupit za standardní cenu 75,-EUR

PODROBNÉ INFORMACE O SLUŽBĚ SEA HELP NAJDETE ZDE

 

 

 

ČLÁNKY A REPORTÁŽE O ZÁSAZÍCH SEA HELP
články jsou přejaté přímo od Sea Help Magazine

Záchrana na poslední chvíli.....................zde

Sea Help poskytuje první pomoc............zde

Záchrana lodi se zlomeným stěžněm....zde

Zásah u ostrova Lošinj..............................zde

 


 

Váš charter-pass Vám zajistí zdarma následující pomoc

- Odtah plavby neschopné lodi do bezpečí
-
Přeprava zraněných, nemocných a potřebných k sanitce či lékařské službě
- Pomoc při nastartování motoru
- Dovoz pohonných hmot
- Uvolnění zapletených lan v propeleru
- Stažení z mělčiny při lehkém nasednutí
- Uvolnění uvízlé kotvy
- Informace o počasí
-
Dodání náhradních dílů
- Informace o revíru
- Zákaznický časopis a další výhody 

Bezplatné služby poskytované členům Sea-Help podrobně

Odtah 
Každý člen Sea-Help bude bezplatně odtažen do nejbližší opravny nebo k nejbližšímu místu zajištění, podle potřeby

Dovoz náhradních dílů 
Každému členu Sea-Help bude bezplatně co nejrychleji doručen náhradní díl podle jeho přání. (Impeler, klínový řemen, termostat, vodní pumpa,…)

Pomoc při startování 
Každému členu Sea-Help bude bezplatně na místě poruchy poskynuta pomoc ve formě poskytnutí náhradního zdroje elektrické energie buď pomocí startovacích kabelů nebo startovací jednotky.

Pohonné hmoty
Každému členu Sea-Help bude bezplatně přepraveno palivo (benzín/naftu) do množství 50l. V případě nádrží zanesených nečistotami naši kapitáni dočasně upraví palivový systém tak, aby bylo možno bezpečně doplout k servisu.

Uvolnění lana z propeleru
Každému členu Sea-Help bude zdarma odstraněno namotané lano. Platí mimo většinu marín, kde služby poskytují smluvní potápěči. Jedná se tak především o namotané ztracené rybářské sítě a volně plovoucí lana.

Stažení při lehkém nasednutí
Každý člen Sea-Help bude bezplatně odtažen. Odstupňování lehkého od těžkého nasednutí je určeno takto: při lehkém nasednutí není loď výš než 10 cm nad normální čáru ponoru a po stažení z mělčiny je sama schopna pokračovat v plavbě.

Převoz raněných 24h
Každý člen SeaHelp bude bezplatně přepraven do nejbližšího přístavu na pevnině. Po zavolání na HotLine ihned vyjíždí člun, zatímco dispečink komunikuje se záchrannou zdravotnickou službou a dojedná na pobřeží místo, kam se dostane sanitní vůz nejrychleji. Naši kapitáni pak přepraví zraněného na místo předání záchrance. V takovém případě se můžeme postarat i o Vaši loď. Rodiče tak mohou doprovodit své děti, zatímco loď je bezpečně odtažena do domluveného přístavu.

Poradenství o počasí a revíru
Naši kapitáni mají stálý přístup k aktuálním informacím o počasí na internetu a předají je členům SeaHelp. Poskytujeme rovněž i informace o revíru.

Meteovarování
Nově byla zavedena bezplatná služba Meteovarování, která vychází ze zkušeností místních námořníků. Meteovarování nenahrazuje povinnost skippera seznámit se podrobně s předpovědí počasí.  Je zasíláno pouze v případě, kdy dojde k náhlé změně, kterou právě oficiální předpověď počasí nezahrnuje. Meteovarování jsou zasílána prostřednictvím SMS a tuto službu je třeba individuálně aktivovat!

Zásahové lodě

Všechny zásahové lodě Sea-Help jsou vybaveny VHF, GPS Plotterem s radarem a jsou proto plně způsobilé i pro noční nasazení. Každá loď je vybavena dvěma 140k, resp. 175k  čtyřtaktními motory Suzuki, které jim propůjčují dostatek sily a rychlosti. Lodě dosahují max. rychlosti 45kn. Nejtěžší jachta, která zatím byla na Jadranu tažena vážila téměř 100t. Nejdelší vzdálenost, na kterou jsme zatím loď vlekli, měřila 125 Nm.

Na každé zásahové lodi je umístěn 2kW generátor, potápěčské vybavení a standardní náhradní díly jako klínové řemeny, impelery, termostaty.

Bezprostředně je možno provést potápěčské zásahy do 15m hloubky, pro případ potřeby je připraveno speciální vybavení pro zásahy do 40m. Toto se v praxi osvědčilo zejména při uvolňování zaklesnutých kotev.

Pro přepravu osob je na palubě zásahové lodě připraveno 12 záchranných vest. Lodě s trhlinami v trupu mohou zachránit a nad vodou udržet dvě výkonné pumpy o výkonu 2000l/min.

Pronájem jachet - NAJACHTU 

Najachtu – AZ Euro Yachting s.r.o.
Seifertova 81, 130 00 Praha 3
+420 222 781 429, +420 602 620 886,
+420 608 969 478, +420 602 620 910
info@najachtu.cz
www.NAJACHTU.cz
Váš partner na moři od roku 1995