ODBĚR NOVINEK
Jsme členy

Naši partneři

KONTAKT

Pracovní doba
informace k charteru a kurzy jachtingu a přeplavby
 


e-mailem: bez časového omezení

 

Adresa provozovny Seifertova 81, 130 00 Praha 3

Provozní doba kanceláře


Po dobu pandemie pracujeme bezkontaktně - home office
Rychlé spojení 00420 / 602 620 886 po - pá 10 - 17oo hod
Telefon pevná linka 00420 / 222 78 14 29 po - pá 10- 17oo hod
E-mail info@najachtu.cz
Web www.NAJACHTU.cz
Asistenční linka NONSTOP pro klienty na moři 00420 / ---------------
Jméno společnosti Najachtu s.r.o.
Sídlo společnosti Seifertova 81, 130 00 Praha 3
Zapsaná u Městského soudu Praha pod spisovou značkou C197532
IČO 24253286
DIČ CZ24253286
společnost AZ Euro Yachting s.r.o.
sídlo společnosti Seifertova 81, 130 00 Praha 3
IČO 45790248
DIČ CZ45790248

 

O FIRMĚ

NAJACHTU je Vám plně k službám při zajištění dovolené na jachtě, ať již na oceánu, moři nebo domácím jezeře. Všichni, kteří s jachtingem teprve začínají najdou právě na NAJACHTU – NEJVĚTŠÍ ŠKOLU JACHTINGU v České republice. Stojí za námi dlouhá praxe, vždyť první profesionální chartery a kurzy jachtingu jsme realizovali již v roce 1995.

Provozujeme jachtařský server  WWW.NAJACHTU.CZ  Nejkomplexnější server je zaměřený na charter/pronájem námořních plachetnic a motorových jachet po celém světě, dále pak zde najdete širokou nabídku služeb spojených s jachtingem, pobytem na vodě a loděmi vůbec.

CHARTER - Server www.NAJACHTU.cz je přeplněn nabídkami, vyhledávání aktuálních lodí je Vám k dispozici podle Vašich požadavků a volitelných kritérií. Propojením vyhledávače s online booking systémy většiny našich partnerských zahraničních společností, získávate okamžitě aktuální informace o stavu obsazenosti a cenách lodí. Stejně tak můžete okamžitě jen na základě Vašich kritérií získat srovnání AKTUÁLNÍ nabídky více společností. Zjistíte jak jsou lodě vybavené, technické údaje a představu si uděláte i z půdorysů a fotografií lodí. Nikdy nebylo snazší si vybrat a nikdy nebylo, díky bohaté nabídce, těžší se rozhodnout.

V okamžiku, kdy se rozhodnete, stačí již jen REZERVOVAT a vyplnit rezervační formulář.   Obratem Vám potvrdíme Vaší volbu. Charterovou smlouvu posíláme e-mailem, takže objednat loď „od stolu“ není žádný problém.

 

NEJVĚTŠÍ ŠKOLA JACHTINGU V ČESKÉ REPUBLICE
První kurzy jachtingu/skippertreninky jsme profesionálně pořádali již v roce 1995. Za 18 let absolvovalo naší školu několik tisíc kapitánů. Většina u jachtingu zůstala a někteří dnes dokonce patří mezi úspěšné profesionální jachtaře. Nepřeberné množství zkušeností jsme zužitkovali do neustálého zkvalitňování naší práce. Realizujeme kurzy na mnoha úrovních, začátečnické kurzy, pokročilé kurzy, regatovou přípravku spinnakerový kurz, kondiční plavby a kurzy na objednávku dle přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Kurzy realizujeme  na moři v Chorvatsku na profesionálních plachetnicích a pro pokročilé vyplouváme na Baltu a Severním moři. Kurzy vedou profesionální a lety prověření kapitáni/školitelé.

 
CENY - Nebudeme Vás dlouho napínat, SLEVY umíme a máme je pro Vás připravené. Slevy získáte při předčasných objednávkách a opakem jsou četné last minute akce. 
 

FIREMNÍ AKCE - V Chorvatsku nebo v Německu na moři  a v Čechách na Lipně, pořádáme pro větší skupiny, firmy a společnosti akce typu, regat, naučných plaveb, akčních her, teambuildingů. Dlouholetá zkušenost profesionálního týmu je zárukou Vaší spokojenosti a nevšedních zážitků.

 

Vždy jsme připraveni splnit Vaše přání a těšíme se brzkou shledanou
S pozdravem

Stanislav Verner