kdo jsme a proč to děláme

PROČ PRÁVĚ S NÁMI NA MOŘE??????

Kurzy jachtingu na moři jsme prvně pořádali již v květnu roku 1995. Za 25 let jsme přivedli na svět již několik tisíc námořních kapitánů. I díky této zkušenosti víme, co děláme. Často odpovídáme na  otázku: „Proč si máme vybrat právě Vás, společností je na trhu mnoho?“ Tvrdit o sobě, že jsme nejlepší je opravdu málo přesvědčivé, ale již je argumentem, že minimálně třetinu konkurenčních společností vlastní naši bývalí absolventi :(( . Důležité je i následná spolupráce, kurzem a průkazem vše nekončí !!

- naši absolventi již dvě desítky let vyplouvají samostantě na moře na svých nebo pronajatých lodích

- kapitáni/školitelé jsou opravdoví námořníci, kteří neohromují značkovým oblečením a nevymýšlejí nové mobilní aplikace do přístavních barů, ale mají za sebou stovky plaveb, tisíce vyškolených námořních kapitánů a desetitisíce uplutých námořních mil ve všech mořských podmínkách.

- naše kurzy mají zavedený a osvědčený protokol plavby, který přístupnu formou dá naučit i úplným začátečníků jak řídit samostatně loď.

- cena kurzů, kapitola sama pro sebe, průměrná cena kurzu by měla být okolo 10 tisíc v závislosti na sezóně, (Vyjma dotovaných akcí), ceny pod 5 tisíc za týden jsou podezřelé a ceny 20 a více tisíc jsou opravdu přehnané.

- nebojíme se nechávat Vám a všem účastníkům, samostatné vedení lodi, kdy kapitán vykonává dohled a je přítomen radou a úsudkem. Všichni si vše musí vyzkoušet sami svýma rukama a dokud to nezvládnou, budeme trpělivě opakovat.

- kurzem vše nekončí, pořádáme Přeplavby, které mají charakter kondičních plaveb a většina absolventů našich kurzů, kteří mají zájem profesně růst se každoročně účastní přeplaveb ať již na jihu nebo na Baltu či Severním moři.

- pokud víte, že bez vetších problémů zvládnete odplout  z maríny, nastavit správně plachty a pohlídat si počasí  je čas pronajmout Vaší první loď. Charter /pronájem lodí je další důležitou náplní naší práce a každý absolvent kurzu jachtingu si hned svoji loď nekupuje. Vždy je výhodnější si loď pronajmout a absolventi našich kurzů jachtingu mají u nás tento pronájem samozřejmě zvýhodněný, navíc se mohou spolehnout na nanší pomoc a radu kdykoliv když vyplouvají - 24 hodin denně máme asistenční linku pro všechny naše námořníky na moři.

Přijďte se přesvědčit a nebudete zklamáni

Pro všechny další potřebné informace jsme Vám plně k dispozici
S pozdravem
Stanislav Verner

Najachtu – AZ Euro Yachting s.r.o.

Seifertova 81, 130 00 Praha 3

+420 222 781 429, +420 602 620 886,

+420 608 969 478, +420 602 620 910
info@najachtu.cz
www.NAJACHTU.cz

Váš partner na moři od roku 1995