ODBĚR NOVINEK
Jsme členy

Naši partneři

DVĚ DOVOLENÉ ZA CENU JEDNÉ

PRVNÍCH STO KLIENTŮ NA PRVNÍCH STO CHARTEROVÝCH SMLUV DOSTANE
ZDARMA UBYTOVÁNÍ  VE ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ.

Stačí jen uzavřít smlouvu s číslem 001 až 100 na příští rok a získáte zdarma poukaz na ubytování. Při podpisu smlouvy obdržíte aktuální seznam volných termínů a můžete si sami vybrat. V nabídce jsou termíny na vyhledávaná období, měsíce březen, duben pro milovníky lyžování a měsíc červen pro horské túry a výlety.
-Aby nepřišli zkrátka, ani ti kdož hory nemají rádi a dvě dovolené za cenu jedné je nelákají, může si každý klient z první stovky vybrat i alternativní bonus a tím je dalších pět procent sleva na pronájem lodi a to přesně od dvou společností: Adriatic Charter a Full Team. Kdo nechce na hory má při čísle charterové smlouvy od 001 do 100 možnost zvolit si klientskou slevu ve výši 10 na lodě od společností AC – Adriatic Yachtcharter a společnosti Full Team.

NOVÉ CENÍKY A NABÍDKY NA ROK 2013
Nové ceníky již vydala většina společností, nyní je vkládáme na stránky, jak nejrychleji dokážeme, samozřejmě jsme připraveni vypracovat na Vaší konkrétní poptávku i konkrétní nabídku. Na stránkách WWW.NAJACHTU.CZ je již ve vyhledávači kompletně zadaná nejoblíbenější společnost Adriatic Charter, která nabízí kvalitní lodě a je našimi klienty každý rok nejlépe hodnocená po stránce kvality lodí, servisu a ceny. Klientská sleva pro objednávky prostřednictvím naší společnosti je v rámci zvýhodněné nabídky 5% (nebo místo druhé dovolené zdarma 10%), když k tomu připočtete i 15% slevy předčasné, kterou nabízí přímo Adriatic Charter a nabídku zdarma dovolené v Krkonoších, pak se jedná o velmi výhodný charter.

 


SYMPATICKÁ NOVINKA V TEAMU NAJACHTU…
Od ledna letošního roku máme místo Tereza Markgráfové novou kolegyni paní Janu Himmelovou, mnozí jste se s ní již setkali. Jana je vždy ochotná připravit Vám tu nejlepší možnou nabídku na charter, zajišťuje díky excelentním jazykovým znalostem veškerý tlumočnický servis a asistenční linku.

S pozdravem a přáním příznivého povětří do další jachtařské sezóny za
AZ Euro Yachting Stanislav Verner a Mgr.Jana Himmelová

NAJACHTU nejlépe s www.NAJACHTU.cz
e-mail: info@najachtu.cz
Mgr.Jana Himmelová 602 620 910, Stanislav Verner 602 620 886